top of page

Group

Public·27 members

Ultra Street Fighter 4 [PC][RELOADED] FULL Torrent Indir HIZLI indir


Ultra Street Fighter 4 [PC][RELOADED] FULL Torrent indir HIZLI indir
Ultra Street Fighter 4, dünyanın en popüler dövüş oyunu serisinin son sürümüdür. Serinin geleneğini sürdüren bu oyun, beş yeni karakter ve altı yeni sahne ekleyerek dövüş heyecanını arttırıyor. Ayrıca oyun dengesi ve orijinal modlar da bu mükemmel paketi tamamlıyor. Super Street Fighter 4 Arcade Edition'da yer alan tüm DLC kostümlerini de bu oyunda bulabilirsiniz. Ultra olun!


DOWNLOAD: https://urllio.com/2w4ftc


Bu oyunu torrent olarak indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Oyun RELOADED tarafından kırılmıştır ve full sürümdür. Oyunun boyutu 11.11 GB'dir. Oyunu indirdikten sonra kurulum talimatlarını takip ediniz.Oyunun Özellikleri

  • Yeni Karakterler: Poison, Hugo, Elena, Rolento ve Decapre olmak üzere beş yeni karakter, kendi özgün oynanış stilleriyle dövüşe katılıyor. Böylece oyunun karakter sayısı 44'e çıkıyor.  • Yeni Sahneler: Pitstop 109, Mad Gear Hideout, Cosmic Elevator, Blast Furnace, Half Pipe ve Jurassic Era Research Facility olmak üzere altı yeni savaş ortamı, görsel çeşitliliği arttırıyor.  • Dengeleme: Super Street Fighter 4 AE'nin orijinal 39 karakteri ve temel sistem mekanikleri üzerine hayran geri bildirimleri alınarak en dengeli Street Fighter oyunu yaratıldı.  • Yeni Modlar ve Özellikler: Henüz duyurulmamış yepyeni modlar ve özellikler, oynanış seçeneklerine katkıda bulunuyor. Takım Savaşı Modu oyuncuların online olarak eleme usulü 3v3 savaşlara katılmasına izin veriyor. Sağlık çubuğu her maçtan sonra devam ediyor, bu da dayanıklılığın en üst düzey testi oluyor. Online Eğitim Modu oyunculara arkadaşlarıyla online olarak birlikte eğitim yapma seçeneği sunuyor. Kırmızı Odak oyuncular süper metre kullanarak çoklu vuruşlu saldırılara karşı koyabiliyor, böylece daha önce mümkün olmayan durumlarda saldırıya geçebiliyorlar. Gecikmeli Kalkış oyuncuların uyanma zamanlamalarını biraz geciktirmelerine izin vererek yeni zihin oyunları ve oynanış derinliği yaratıyor. Ultra Kombo Çifti oyunculara bir maçta her iki Ultra Komboyu da kullanma seçeneği sunuyor, ancak bunun karşılığında hasar azalıyor.
Oyunun Ekran GörüntüleriOyunun Sistem Gereksinimleri


Minimum


Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista


İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz veya daha iyisi


İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.66 GHz veya daha iyisi
Bellek: 1 GB RAM


Bellek: 2 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 6600 veya daha iyisi (DirectX 9.0c uyumlu)


Grafik: NVIDIA GeForce 8600 veya daha iyisi (DirectX 9.0c uyumlu)
Sabit Disk: 12 GB boş alan


Sabit Disk: 12 GB boş alan
Oyunun İncelemeleri
Ultra Street Fighter 4, PC Gamer tarafından %86, IGN tarafından %90, GameSpot tarafından %80 puan almıştır. Oyunun Steam'deki kullanıcı incelemeleri ise Çok Olumlu (%89) olarak görünmektedir. Oyunun artıları ve eksileri şöyle sıralanabilir:  • + Yeni karakterler ve sahneler dövüşe tazelik katıyor.  • + Oyun dengesi ve mekanikleri hayran geri bildirimleriyle iyileştirilmiş.  • + Yeni modlar ve özellikler oynanış çeşitliliğini arttırıyor.  • + DLC kostümleri dahil edilmiş.  • - Bazı teknik sorunlar ve optimizasyon problemleri var.  • - Yeni karakterlerin bazıları eski oyunlardan alınmış.
Kaynaklar: - [1]: Ultra Street Fighter IV on Steam - [2]: Ultra Street Fighter IV PC Steam Game Fanatical - [3]: Ultra Street Fighter IV (for PC) Review PCMag


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page